یکشنبه, ۰۱ مرداد ۱۳۹۶ ۱۷:۵۴

«غلط ننویسیم از چاپ اول تا ویراست دوم» در بوته نقد

نقد و بررسی کتاب «غلط ننویسیم از چاپ اول تا ویراست دوم» فردا (دوشنبه ۲ مردادماه) در سرای اهل قلم خانه کتاب برگزار می‌شود.

به گزارش ایلنا، کتاب «غلط ننویسیم از چاپ اول تا ویراست دوم» نوشته امید طیب‌زاده فردا (دوشنبه ۲ مردادماه) با حضور موسی اسوار، علاء الدین طباطبایی و امید طیب‌زاده در سرای اهل قلم نقد می‌شود.
این کتاب که عینا مانند کتاب «غلط ننویسیم» به شیوه فرهنگی الفبایی تنظیم شده است، شامل تمام نقدهایی است که در فاصله سال‌های بین انتشار چاپ نخست غلط ننویسیم (۱۳۶۶) و ویراست دوم آن (۱۳۷۰) بر این کتاب نوشته شده است.
خواننده با رجوع به مدخل‌های این کتاب به سادگی در می‌یابد که چه افرادی بر چه مدخل‌هایی از چاپ نخست غلط ننویسیم چه نقدهایی داشته‌اند، پاسخ احتمالی نجفی یا دیگران به آن نقد‌ها چه بوده است و نهایتا اینکه آن نقد‌ها چه تاثیری بر ویراست دوم کتاب داشته است.
این نشست به صورت زنده از رادیو اینترنتی رویداد فرهنگی به نشانی www.radiofarhangi.ir پخش می‌شود.

علاقمندان برای حضور در نشست نقد و بررسی کتاب «غلط ننویسیم از چاپ اول تا ویراست دوم» می‌توانند دوشنبه (۲ مرداد ماه) ساعت ۱۷ به سرای اهل قلم به نشانی خیابان انقلاب، خیابان فلسطین جنوبی، کوچه خواجه نصیر، پلاک ۲، سرای اهل قلم مراجعه کنند.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید