دوشنبه, ۰۴ ارديبهشت ۱۳۹۶ ۱۳:۲۵

تکنیک مهمانی در اتاق بچه

روزی نیم ساعت سر ساعت معین باید برین تو اتاق بچه مهمونی یا اگر اتاق نداره یک گوشه رو به بچه اختصاص بدین و هر روز اونجا با هم باشین.

نکات مهم این مهمونی

نکته اول: ساعت آغاز مهمونی رو با رنگ سبز از روی شیشه رنگ کنین و ساعت پایان رو با رنگ قرمز رنگ کنین و بهش بگین عقربه کوچیکه اینجا برسه من میام مهمون تو میشم .
نکته دوم : در این ساعت شما باید دربست در اختیار بچه باشین زنگ تلفن قطع باشه موبایل به همراهتون نباشه، پیاز داغ روی گاز نباشه ...
نکته سوم : شما فقط و فقط و فقط بچه رو در آغوش بگیرین و ناز و نوازش کنین توانایی هاشو بشمرین قربون صدقه اش برین ... سرتاپا بشین دو تا گوش گنده و پای صحبت بچه بشینین... ایراد نگیرین چرا این اینجاس چرا اون اونجاس ... بازجویی نکنین چه خبر تو مهد چه خبر از تمرین هات از فوتبال از معلم ... فقط در باره بچه حرف بزنین...
نکته چهارم: بهتره روزهای اول شما یک کادوی ارزان در بسته بندی خوشگل برای بچه ببرین...
نکته مهم این برنامه تا بزرگسالی پا برجا باشه و سر ساعت هر جور شده این کار برای فرزند شما واجبه چون باعث اطمینان به مادرمیشه. اینکه مادر رو در این ساعت دربست در اختیار داره و مطمئن بشه از مهر و محبت مادر سیراب میشه و بقیه روز برای ذره ای محبت دست گدایی دراز نکنه و به دنبال چیزهای جالب نباشه که توجه مادر رو بواسطه این چیزها به خود جلب کنه لکنت نکنه که مادر بهش توجه کنه ناخن نجوه که مادر بگه نخور چشماشو به هم نزنه که مادر بهش نگاه کنه پس ساعتی رو برای این کار انتخاب کنین که واقعا بیکار و با حوصله باشین و به بچه بگین من هر روز سر این ساعت میام مهمونی تو اتاق تو و فقط من هستم و تو هیچ کس نباید مزاحم بشه در رو می بندیم که بابا هم نیاد در رو برای هیچکی باز نمی کنیم.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید